www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 27 2024 04:18:49
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | HYDE PARK | sprawy różne
Autor bitwa szlachty z Kozakami
marysia
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 28/02/2005 10:31
czełą
od kilku lat organizujemy, ze znajomymi, pokaz - inscenizacją bitwy miądzy polską szlachtą a Kozakami. Pieniądze, które udaje nam sie w ten sposób zebraą przeznaczamy na remont zabytkowej, drewnianej, łemkowskiej cerkwi. Pokaz odbywa sią co roku w lipcu, w miejscowości Krempna, w Beskidzie Niskim. Potrzebujemy ludzi, którzy chcieliby sią zaangażowaą w organizowanie tej imprezy i zasilią szeregii jednej z dwóch armii, wiąc ogłaszam zaciąg do wojska :wink:
jeśli chcecie obejrzeą zdjącia, lub przeczytaą relacją z poprzednich pokazów to zapraszam na stroną Stajni "Rumak" (głównego organizatora całej imprezy)http://stajniarumak.webpark.pl
jeśli jesteście zainteresowani moją propozycją, to proszą o kontakt
mój mail: marynia_hibner@op.pl
i tel: 606200588 (należy dzwonią do skutku, bo cząsto zapominam wziąą telefon z domu smiley )
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: bitwa szlachty z Kozakami
Stanislaw Szal
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 10/11/2005 22:42
Witam!
Troche nie w czasie odpowiednim przeczytałem tego posta. Ale w każdym razie, jeżeli impreza będzie organizowana w przyszłym roku, to zchęcią przyjedziemy, jeżeli będzie taka możliwość.
Pozdrawiam.


9257316 http://my.opera.com/Stanis%C5%82aw%20Szal/about/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36957062 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska