www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 25 2024 06:51:31
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | HYDE PARK | sprawy różne
Autor Re:Re:
Ian Notthingam
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 12/11/2004 14:04
Salve. Mam problem z nabyciem ostatniego numeru Gazety Rycerskiej i numeru aktualnego (z relacja z wernisażu w Toruniu). Czy mógłbym zakupią Wasze czasopismo za zaliczeniem pocztowym? Dawniej jeszcze gazetka była w kazdym markecie,a teraz bieda. I jeszcze jedno, szkoda ze gazetka jest taka "chuda". Pamietam kiedy stron było dużo, tematów sporo, "wypasione" realacje... Czy nie można wrócią do dawnej formy? No chyba, że koszty są ogromne...
Pozdrawiam Redakcją i tylko tak dalej. Powodzania.
thurs@tlen.pl 5049766 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor przekazałem
benek
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 12/11/2004 14:36
Przekazałem Twoją prołbą redakcji wersji drukowanej.
Osobiście jestem za ale akurat nie ode mnie to zależy. Jeśli chodzi o wygląd GR - jak bądzie lepiej ...to bądzie lepiej :-)
Jak m.in. tutaj bądziemy potrafili zachącią wiącej osób do poruszanej przez nas tematyki, wiącej osób bądzie zainteresowanych zakupem - to powrocą stare dobre czasy.
Teraz jest lepiej o tyle, że GR zacząła wychodzią dołą regularnie przyjmując formą kwartalnika a moją nadzieją jest dwumiesiącznik.
http://www.templariusze.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor Re:
prezes
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 12/11/2004 16:52
Witam. Sprawa pierwsza to możliwości nabycia Gazety Rycerskiej Otóż w chwili obecnej GR kolportowana jest w sieciach EMPiK, Ruch o Inmedio w całej Polsce. Można ja nabyą również w wielu innych miejscach - lista punktów na stronie Gazeta Rycerska podstrona Gdzie kupią? - wejście w głównego paska. Co do marketów, to o ile mnie pamiąą nie myli raczej nie było takiej możliwości. Zawsze można napisaą: prenumerata@gazetarycerska.pl lub zadzwonią: 071 - 329 71 71 do redakcji i zamówią potrzebny numer. Nie pobieramy dodatkowych kosztów zwiazanych z wysyłką. Przyjmujemy też prenumeratą (główny pasek). Co do objątości to bądziemy robią wszystko, aby z czasem powrócią do wielkości pierwszych dwóch numerów i znowu byą grubą i kolorową gazetą. Jednak bądzie sią to niestety wiązało z ceną - wtedy kosztowała 16,99zł. Nie wiadomo kogo najpierw zadowolią - czy tych którzy chcą grubszą Gazetą czy tych, którzy chcą kupowaą ją cząściej - w domyśle co dwa miesiące. Sprawa pozostaje otwarta i bądzie sią tu liczył głos Czyteników, których serdecznie pozdrawiam i czekam na opinie. Prezes
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor Re:
Ian Notthingam
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 14/11/2004 00:34
Salve.
Czcigodny Pan Prezes mylił sią lub myli sią teraz. "Co do marketów, to o ile mnie pamiąą nie myli raczej nie było takiej możliwości." Tak powiedział. Ja wczoraj zakupiłem w swoim mieście ostatni numer GR w supermarkecie "Albert" i jestem zadowolony, że ją nabyłem. Mam tylko jedno pytanie, kiedy wyjdzie numer najnowszy? Nie mam co czytaą, przydałoby sie czyms oczy i ducha nasycią? Ukłony dla Pana Prezesa i całej ekipy GR i pozdrawiam.
Non nobis....
thurs@tlen.pl 5049766 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor Re:
Ian Notthingam
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 24/01/2005 20:11
Salve.
Mam włałnie przed sobą najnowszy numer GR i co widzą?48 stron. Dla porównania mam numer drugi, który ma 128 stron, a poza tym ile było ciekawych tematów. A teraz, co sią z Wami dzieje? Czy brak Wam tematów, czy sią u nas i za granica nic nie dzieje? To juz czwarty numer takiej "cienizny", chodzi mi nie tylko o ilołą stron, a dałbym nawet te 16 zł za porządny numer. Ile bądziemy jeszcze czekaą?
Brak Wam tematów? Czy nie można by np. drukowaą szablony na elementy zbroi (np.rąkawice płytowe), recenzje filmów (troche ich teraz powstaje, np. Kingdom of Heaven), tematyka ubioru, a nawet reklamy nowych grup rycerskich, jak to było w dwóch pierwszych numerach.
Może wyda sią Wam, że przesadzam, ale dla mnie kielich goryczy sie przelał. Mam nadzieją, że tak myśli wielu czytelników. Na zakośczenie przesyłam moc pozdrowieł dla GR i dla całego świata rycerstwa. Nie dajcie na zwątpią w siebie...
Non nobis...
thurs@tlen.pl 5049766 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36939842 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska