www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 25 2024 14:38:28
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | HYDE PARK | sprawy różne
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Programy Telewizyjne
Damon12
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 04/09/2011 09:36
06 września 2011 - godz. 20.00 - TV 4 - Galileo Extra ,,Co jadano w średniowieczu ?''


Daj ludziom powód, a będą walczyć u twego boku.

(moje)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Programy Telewizyjne
Zbyszko z gorzowa
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2011 01:48
smileyCoz, skoro zostlem przywolany * do odpowiedzi*, jako uzupelnienie( z przyjemnoscia, przyznaje) pozwole cos sobie napisac. Wiec - zeby nie szukac * daleko* , jest na
TV 2.G.kolo 13.00-14.00., w soboty, a powtorki( chyba z tygodniowym opoznieniem) na TV Polonia , ale kolo 14.00-15.00 taki program * Maklowicz w podrozy*( za tytul nie dam sie zabic, ha ha , ale jakos tak.
Wiem , bo...... dzwoni telefon i pytanko?Ogladasz?Maklowicz lata po osadzie z XII w.
O cochodzi , Pan Maklowicz robi programy kulinarne ale.....podobno kidys bylo inaczej, teraz to wyglada tak, ze pokazuje kraj w ktorym przebywa,opowiada jego historie- no jak zobaczylem cala miejscowosc , w ktorej domy z XVII w. , to bylo nic, a wazne zaczynaly sie od XII wiekumalo nie spadlem z fotela.Ach, nie powiedzialem, byl w Estonii( dawne Inflanty)Przyznaje, to gotowanie mnie najmniej interesowalo, ale ..... bardzo wiele sie dowiedzialem.To byl taki cykl trzech, badz czterech programow. Sam bym na to nie wpadl, ale czasem warto ....posluchac mamy, ot co.
Natomiast , jesli mialbym powiedziec cos o typowo Historycznych programach - oczywiscie History, trafiaja sie ciekawostki na Discovery, i oczywiscie na TV 4, o ktorej ktos juz pisal*Galileo*.
Pozdrawiam all.
Matrona a znajdz powod zeby sie .....nie zgodzic ha ha ah - pozdrawiam pieknie Damesmiley


jestem tam , gdzie byl abadonna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:

36944823 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska