www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 23 2024 19:09:39
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | HYDE PARK | sprawy różne
Autor Propozycja
rickenbaker
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 03/07/2005 14:13
Mam pewną propozucję odnośnie GR. Myślę, że dobrze byłoby poświęcić 1-2 strony dla czytelników, ale nie na listy, tylko na jakieś wskazówki jak robią, np. strzały, tarcze, jakich narzędzi uzywają, jakie mają sprytne pomysły ;) itp, itd. Co Wy na to??




Edytowane przez rickenbaker dnia 03/07/2005 14:31
3827328 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycja
mimik-a
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 04/07/2005 20:32
mysle ze to dobry pomysl
dla tych ktorzy zaczynaja(tak jak ja)pomoc duzo znaczy
przeciez wszystkim nam chodzi o to samo-zeby bractwa reprezentowaly jak najwyzszy poziom
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycja
Admin
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/07/2005 07:26
Witaj
Uważam to za świetny pomysł. Tylko jak zwykle poza pomysłem są kwestie typowo techniczne. Może co do miejsca na GR to nie byłoby żadnego problemu, ale jest inny i to o wiele trudniejszy. Kto miał by to pisać? Z tego co wiem i co zauważyłem, każdy chciałby czytać o różnych sprawach, ale musi być ktoś kto to napisze, czyli tu ukłony do Bractw. To one piwinny takie informacje podsyłać. To tylko dzięki nim i ludziom którzy wiedzą cos na ten temat, taki dział ma szanse zaistnienia.
A jezeli bedą chetni i bedą materiały to i nawet tu na www bedą takowe informacje.
Pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: >>><<<
rickenbaker
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 06/07/2005 17:53
Masz, Admin, rację ;( Nad tym się bardzo nie zastanawiałem. Chociaż myslę, że gdyby w Gazecie pojawiła się nawet mała wzmianka o tym że potrzebne są osoby do napisania czegoś takiego (min) raz na m-c, to ktoś zgłosiłby sie na pewno.
3827328 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycja
Andrzej z Kalisza
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/03/2006 22:55
Ostatnio zauważyłem że coraz rzadziej pojawia się poradnik rzemieślnika


Wy w wojnę beze mnie nie leźcie,wy ją beze mnie przegracie
7112244 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycja
Lee177
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 24/03/2006 07:41
Może ogłosić rekrutacje na stronie by chętni sami się zgłaszali, albo poszukać takich osób wśród rzemieślników, lub po różnych stoważyszeniach? Gdzieś w końcu muszą się znaleźć tacy ludziesmiley.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycja
Msciwoj_Slavia
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 30/01/2007 10:50
rzemieslnicy niechetnie zdradzaja swoje tajniki smiley poza tym przewaznie niemaja czasu na pisanie artykułów (znam ten ból) jak znajde troche czasu to napisze kilka wskazowek jak cos zrobic, poki co gdzies na forum umiescilem cos o robieniu rekawic i butow, przy wolnej chwili dopisze cos o utwardzaniu skory, buklakach, sakwach, lamelkach, karwaszach itp. moze komus przydadza sie te informacje
Pozdarwiam
Mściwój


www.kram.slavia.prv.pl

ZAPOZNAJ SIE Z MOJĄ OFERTĄ
3559136 www.kram.slavia.prv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycja
Amrod
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 30/01/2007 11:31
No dobra- jakie macie doświadczenia z robieniem rękawic kolczych?Tylko nie odsyłajcie mnie do gildii rycerskiej-chcę, żebyście się podzielili waszymi doświadczeniami...


Doda jest wyjechana najlepsza piosenkarka na świecie i pusykatdols jest jeszcze fajny
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycja
yasha
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/02/2007 13:23
zepsulem 3 pary za nim cos wyszlo co przypomina rekawice kolczemam mnustwo zlych doswiadczen,moge ci powiedziec co sie odrazu zepsuje.

Edytowane przez yasha dnia 01/02/2007 13:34
http://www.braciadobrzynscy.fora.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycja
Msciwoj_Slavia
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/02/2007 16:42
Ja odszedłem całkowicie od rękawic kolczych i wolę skórzane, lżejsze i dużo praktyczniejsze i zdaje mi się ze bezpieczeństwo większe o ile są dobrze zrobionesmiley
Pozdrawiam
Mściwój


www.kram.slavia.prv.pl

ZAPOZNAJ SIE Z MOJĄ OFERTĄ
3559136 www.kram.slavia.prv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycja
mp86
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 02/02/2007 11:19
Propozycja dla Adminów.
Skoro na forum są już umieszczone pewne materiały o wyrabianiu rękawic, butów itp, to na dobry początek można na podstawie tych materiałów stworzyć ten dział. Niech to nie wygląda jak na innych stronach, "chcesz wiedzieć, więc przeszukaj kilkaset, kilka tysięcy postów, a może znajdziesz", niech wszystko zostanie przeniesione w jedno miejsce, w przyszłości, gdy będzie tego więcej, podzielone na grupy, ale niech będzie z tym porządek.

Pozdrawiam
Mateusz z Lipowej
mp86 2503491 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36928919 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska