www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 20 2024 01:03:00
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | REKONSTRUKCJA HISTORYCZNA | Nabór
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Autor Nabór do Bractwa!
Rey
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 25/01/2009 21:47
Bractwo Rycerskie Zamku Przemysła II poszukuje ludzi z Poznania lub z okolic w celu wstąpienia w nasze szeregi.
Interesuje nas przełom XIII i XIV wieku, ale w niedalekiej przyszłości nie pogardzimy okresem Grunwaldzkim.
O szczegóły proszę na PW lub pisać na e-maila: rycerzrey@gmail.com


Bractwo Rycerskie Herbu Prus/Konfederacja Szlachty Wlkp.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
Rey
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 09/05/2009 20:07
Czas ruszyć ponownie Temat...
Salve!
Nabór nadal trwa jeśli jest ktoś chętny to zapraszamy!!!
Odtwarzamy jeden z najlepszych oddziałów XIII wiecznego rycerstwa polskiego Króla Przemysła II, który jako jedyny a zarazem ostatni z linii Piastów w Wielkopolsce sięgnął po Koronę w czasie rozbicia dzielnicowego.
Startujemy od czerwca i pierwszą imprezą historyczną na którą jedziemy jest Ląd nad Wartą niedaleko Słupcy.
Wiele nas imprez czeka w tym roku. Oprócz samych wyjazdów dojdą jeszcze pokazy rycerskie.
Jedną z głównych imprez będzie "Wmurowanie Kamienia Węgielnego pod Odbudowę Zamku Przemysła II" ale to dopiero w Listopadzie...

Także zapraszamy do naszego Bractwa wszystkich, którzy chcą zasilić nasze szeregi a i też tych którzy chcą się z nami zaprzyjaźnić czy współpracować.




Bractwo Rycerskie Herbu Prus/Konfederacja Szlachty Wlkp.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 29/05/2009 15:10
Drużyna Wojów Thora i Peruna z Warszawy poszukuje osób chętnych do nauki szermierki i rzemiosła( mieszki,sakwy,drobne ozdoby).Liczba miejsc dla wojów: 4- Praskandynawowie, 4-Prasłowianie.Prosimy o zgłoszenia wyłącznie osoby pełnoletnie.Zarówno kobiety jak i mężczyzn.Epoka VIII-IX w.n.e.- czyli najświetniejszy okres z dziejów WikingówOdtwarzamy hierarhię społeczną,ale bez despotyzmu i bez FALI.Tel.kom.788127392.
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 29/05/2009 15:16
Podam,dla zdecydowanych, adres naszej strony:annakozwyr.webpark.pl
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
Rey
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 29/05/2009 21:10
Pani czarownico Temat dotyczy naboru do mojego bractwa proszę nie pisać o swoim!!!!:madsmileyomyliłaś tematy!!!
I proszę o wyczyszczenie czarownicy z mojego TEMATU !!!


Bractwo Rycerskie Herbu Prus/Konfederacja Szlachty Wlkp.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/06/2009 14:54
W porządku.Tylko podajcie mi miejsce,gdzie mogę na tym forum dać takie ogłoszenie.Albo odrazu przenieście w odpowiednie miejsce.
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/06/2009 15:21
Każdy może się pomylić. Ale już się sama przeniosłam.Możecie się "czyścić ze mnie".
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/06/2009 15:22
czarownica napisał/a:
Drużyna Wojów Thora i Peruna z Warszawy poszukuje osób chętnych do nauki szermierki i rzemiosła( mieszki,sakwy,drobne ozdoby).Liczba miejsc dla wojów: 4- Praskandynawowie, 4-Prasłowianie.Prosimy o zgłoszenia wyłącznie osoby pełnoletnie.Zarówno kobiety jak i mężczyzn.Epoka VIII-IX w.n.e.- czyli najświetniejszy okres z dziejów WikingówOdtwarzamy hierarhię społeczną,ale bez despotyzmu i bez FALI.Tel.kom.788127392.

Prasłowianie? Sprzed wędrówki ludów? U Jordanesa już mamy sklawenów
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
Rey
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/06/2009 19:53
Proszę Moderatorów o wymazanie postów czarownicy i teodora z mojego Tematu!!!!


Bractwo Rycerskie Herbu Prus/Konfederacja Szlachty Wlkp.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
^AdminIsAway
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/06/2009 22:42
Każdy może pisać w tym temacie. Tytuł jest ogólny a nie jest związany z jakąkolwiek grupą,

Rey
To jest forum a temat jest publiczny a nie Twój.


Bractwo Rycerskie Zamku Będzin
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani

In gladio veritas!
7059175 http://republika.pl/igorzeler Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
Rey
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 02/06/2009 20:22
Temat jest mój bo ja go pisałem i dotyczy tylko mojego Bractwa!
Jeśli według ciebie jest to temat ogólny cóż to ty tak twierdzisz!


Bractwo Rycerskie Herbu Prus/Konfederacja Szlachty Wlkp.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
Corn
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 02/06/2009 21:24
Nie on jeden. Jeśli chciałeś żeby temat był "Twój" to trzeba było zatytułować go "Nabór do (i tutaj nazwa bractwa)" i nie byłoby problemu. Mała różnica w formie, a duża w znaczeniu
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
^AdminIsAway
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 03/06/2009 01:52
Rey
Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem. To, że założyłeś temat na forum nie oznacza że jest twoją własnością. Pamiętaj, że o formie jak wygląda dział decydują moderatorzy.


Bractwo Rycerskie Zamku Będzin
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani

In gladio veritas!
7059175 http://republika.pl/igorzeler Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
Rey
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 03/06/2009 19:57
A gdzie tutaj wasza logika? wstyd!!! pisze wyraźnie "Nabór do Bractwa" liczba pojedyncza! A nie "Nabór do Bractw"
Proszę Moderatorów w takim razie o wykasowanie wszystkich postów i usunięcia z listy tego Tematu!

Normalnie jak w Czeskim filmie! Kłócą się o byle co...
Nie będę z wami polemizował...
Amen


Bractwo Rycerskie Herbu Prus/Konfederacja Szlachty Wlkp.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
^AdminIsAway
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 04/06/2009 11:19
Rey

Temat jest ogólny. I każdy ma prawo w nim pisać. Nikt nie będzie usuwał postów innych użytkowników z dwóch powodów. Po pierwsze nie łamią regulaminu. Po drugie twoje widzi mi się nie jest wystarczającym powodem. Temat zostanie.

Co do logiki najpierw pomyśl zanim coś palniesz...

Koniec off topic.


Bractwo Rycerskie Zamku Będzin
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani

In gladio veritas!

Edytowane przez ^AdminIsAway dnia 04/06/2009 13:56
7059175 http://republika.pl/igorzeler Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/06/2009 14:13
Teodor-odpieprz się od moich Prasłowian,dobra?Bo jeśli jesteś moim i Eryka byłym znajomym,to powinieneś wiedzieć,kogo z mężem i dryżynnikami odtwarzamy.Te wywody piszesz tylko ,żeby mnie nieudolnie okpić na forum.Jeśli Bractwo Rycerskie Zamku Przemysła pierwsze w tym temacie napisało o rekrutacji i ja się dołączyłam na siłę to przepraszam.Jenak szanowny Rycerz mógł mi milej dać znać,że się czuje urażony.Mój błąd,ale forum ma nie służyć sprzeczkom,tylko poznawaniu się.Bractwo Rycerskie Zamku Przemysła jak i uczestników dyskusji z Bractwem -pozdrawiam i - nie kłóćcie się o pierdoły! Tylko razem bawcie,bo ruch rycerski powstał do zabawy .
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
Mamut
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/06/2009 14:20
Szanowna Czarownico, spuść nieco z tonu, ok? Bo swoim ostatnim postem prowokujesz do sprzeczki.

Pozdrawiam.


Kdož jste boží bojovníci a zákona jeho,
prosteš od boha pomóci a doufejtež v něho.
Že konečně vždycky s ním zvítězíte!
1199819 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/06/2009 14:25
Dla wiadomości pozostałych i chętnych do przyjęcia:terminem Prasłowianie historycy określają naszych przodków żyjących na terenach Polski od początku ich istnienia do końca wczesnego Średniowiecza.Są Prasłowianami,a my Słowianami.Informacje o naszej działalności podaję telefonicznie .Wejdzcie w temat:nabór do grupy rekonstrukcyjnej.P.s.: Tak jak nie wszyscy przodkowie dzisiejszych Skandynawów to byli Wiingowie,bo to był zawód dla wycinka społeczeństwa skandynawskiego.Więc cała grupa nie może odtwarzać Wikingów.Dlatego-Praskandynawowie z dodatkiem wikingów.Tosamo tyczy innych grup.Nie wzsyscy tak naprawdę odtwarzają przecież zawód wikinga.
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/06/2009 15:00
Drogi Mamucie,chyba jesteś bardzo młody, albo czymś bardzo zdenerwowany,skoro w próbie pogodzenia wszystkich widzisz jakieś prowokacje.I wdodatku pyskujesz obcej kobiecie.Bo gdybyśmy rozmawiali na żywo.to wątpię,czy byś się odważył tak mówić.A nawet gdybyś spróbował,to byś się szybko przekonał,jak szanujące się kobiety załatwiają sprzeczki z takimi młodzieńcami jak ty.Wogóle nie znasz zasad koleżeństwa.W związku z tym zrobimy ci małą próbę.Pozdrawiam cię serdecznie i wybaczam twojej młodości i/lub zajadłości i proszę resztę uczestników dyskusji o odpowiedź dla mnie czy czują się urażeni moimi pozdrowieniami, które uczyniłam,mimo,że ich nie znam. A to,co piszę do Teodora,to moja sprawa,bo nikt nie będzie mi truł d...w sytuacji,kiedy robię rekrutację .Zwłaszcza osoby,które znam - to w kwestii "odp... się"
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nabór do Bractwa!
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/06/2009 16:16
"Teodor-odpieprz się od moich Prasłowian"
Twoja kultura wypływa nawet w internecie... Spuść z tonu, bo bycie kilka lat starszą do niczego ci prawa nie daje. Taki poziom wypowiedzi wskazuje na małolatę. Pewne zasady, także co do słownictwa, obowiązują wszystkich. Nie chodzi o okpienie, a poprawienie. Swój poziom wystarczająco prezentujesz na zdjęciach, to wystarczy i się nie czepiam. zwracano i na tym forum i na inych uwagę na moje pomyłki i sięnie obrażałem. Właśnie się dowiedziałem, że jestem waszym byłem znajomym - bez żalu. jeśli jako dorosła osoba tak do tego podchodzisz to proszę bardzo.
Proszę doroślij i nie troluj na forum, tym i żadnych innych.
Robiąc rekrutację właśnie pokazałaś przyszłym ewentualnym chętnym na co mają się przygotować - na dawkę naprawdę porządnej dyskusji merytorycznej i kulturę wyższych sfer....
Zanim też napiszesz swoje teorie o autochtonicznym pochodzeniu słowian ("Prasłowianie historycy określają naszych przodków żyjących na terenach Polski od początku ich istnienia do końca wczesnego Średniowiecza"smiley to coś poczytaj. Proponuję na początek "Wielka Historia Polski" w czerwonej okładce smiley Tom I

Edytowane przez Teodor dnia 05/06/2009 16:19
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:

36882608 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska