www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 27 2024 07:34:37
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | REKONSTRUKCJA HISTORYCZNA | Nabór
Autor Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
Ogonczyk z Szamotul
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 16/10/2008 11:24
Czołem Kamraci!

Jak napisałem powyżej poszukuje kontaktu z Bractwem lub Bractwami Rycerskimi z terenu Wielkopolski tj z Poznania lub oklic. Najlepiej z okolic Szamotuł.
Stoi w Szamotułach Zamek obronny rodu Górków, onegdaj wielce znamienitego rodu w Wielkopolsce i znanego w Polszcze,
Choc jam już nie pierwszej młodości to chciałbym współpracować z bractwem rycerskim naszej Ziemii Wielkopolskiej. Wiedzę jaka taką ku temu posiadam bom jest historykiem Sztuki i pilotem Wycieczek po Europie.
Tyle przestawienia. Miło mi zatem bedzie wymieniać informacje i poglądy ze zgromadzonymi tu miłośnikami Średnioweicza i stanu Rycerskiego.
Pozdrawiam

Ogończyk z Szamotuł
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
^AdminIsAway
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 16/10/2008 12:32
Szamotulskie Bractwo Rycerskie masz na miejscu.


Bractwo Rycerskie Zamku Będzin
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani

In gladio veritas!
7059175 http://republika.pl/igorzeler Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
Alvaron
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 18/10/2008 10:07
A na "Wielkim spisywaniu Bagrita" sprawdzałeś? Znajdziesz tam wygodną mapkę z bractwami oraz dane potrzebne do skontaktowania się z nimi.


Faber est quisque suae fortunae
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
Ogonczyk z Szamotul
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 19/10/2008 22:30
Witajcie Kamraci!
Serdecznie dziekuje za informacje. Sprawdze to sobie i poszukam wskazanym tropem. Aczkolwiek podaj mi Alvaronie dokładniejsze namiary na owe Spisywanie Bagrita. Nie spotkałem sie z tą nazwą. Dziękuję
Ogończyk z Szamotuł


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
^AdminIsAway
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 20/10/2008 09:17
Google...


Bractwo Rycerskie Zamku Będzin
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani

In gladio veritas!
7059175 http://republika.pl/igorzeler Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
Alvaron
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 25/10/2008 09:10
Zajrzyj tu http://www.bagrit.pl/bractwa/bractwa.php?lg=pl -masz tu wyszukiwarkę bractw - na terenie, który Cię interesuje jest ich chyba 15.


Faber est quisque suae fortunae


Edytowane przez Alvaron dnia 25/10/2008 09:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
Rey
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 30/11/2008 19:53
Salve smileytak choć już kilka razy wysyłałem zgłoszenie, aby Szanowny Bagrit wpisał moje/nasze Bractwo Rycerskie w Wielkim Spisie Bractw no i niestety brak jakiejkolwiek informacji smiley ale za to Nasze Bractwo widnieje na stronie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Poznaniu.smiley
Zatem zapraszam wszystkich, którzy by zechcieli wstąpić w nasze szeregi jak i tych, którzy by zechcieli z nami współpracowaćsmiley
Chwała!smiley



Bractwo Rycerskie Herbu Prus/Konfederacja Szlachty Wlkp.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
Alvaron
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/12/2008 13:52
Zatem jak będę w Poznaniu to mogę wpaśc Rey?! Zawsze chciałem zobaczyc jakie bogactwa historyczne ma w swych murach Zamek Królewski - jakoś nigdy nie było czasu na zwiedzanie. Zatem jakby co to będę powoływał się na bractwo smiley


Faber est quisque suae fortunae
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
Rey
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/12/2008 17:53
Salve
Fajny hełm Alvaronsmiley podobny do mojego
Wpadać możesz kiedy chcesz o ile będzie na to czassmiley
Proszę prywatnie pisz na emailasmiley


Bractwo Rycerskie Herbu Prus/Konfederacja Szlachty Wlkp.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuje kontaktu z prężnie działającym bractwem Rycerskiem z Poznania lub Okolic
Gold Arrow
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 24/01/2015 21:49
Witaj Ogonczyk z Szamotuł.
Jest bractwo w naszym mieście.
Patrz na Google: Bractwo Rycerskie Zamku Gurków Szamotuły.
Pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36957998 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska