www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 20 2024 00:34:40
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | REKONSTRUKCJA HISTORYCZNA | Nabór
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor RE: jarlowa topororęka
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 20/07/2009 23:34
Wybacz, ale czy możesz przestać zaśmiecać forum kolejnymi tematami na ten sam temat lub jak ten bez sensu?


Primus Pilus Legio I Adiutrix
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Bulgar
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 20/07/2009 23:45
Na Bogów...


Gdy piach juz poczuł smoczy kil, Wilków wściekłość wzieła górę, Normanów setki dały życie, a Thorleif-łeb i skórę.

Voda je pro sedlaku a pivo je pro bojovniku!!!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Guru
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/07/2009 09:25
Dokładnie, Teodor ma racje. Te tematy są bez sensowne. Pozdrawiam


I love Gazeta Rycerska
Bractwo Rycerskie Ziemi Łańcuckiej

[img]http://koni.9.fm.interia.pl/off.gif[/img]

Edytowane przez Guru dnia 21/07/2009 09:26
13273110 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/07/2009 16:33
teodor-skoro ty piszesz na tym forum takie bzdury,że ja wraz z mężem naciągamy na posiłki na twoich imprezach(na jarmark zaprosił nas janie,więc negujesz go jako współorganizatora,pisząc,że nas zaprosiłeś).to ja mogę w swoim temacie nawiązać do głupot w ruchu historycznym w postaci lizania jęzorem sprzętów.o bzdury więc posądzaj panienki z fotek,które aż się proszą o podpis:zadzwoń teraz! do 13-latka:nie wtrącaj się dziecino w sprawy z życia o którym nie wiesz.zajmij się lekcjami.
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
sirLanc
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/07/2009 17:11
czarownica - uważasz że średniowiecze jest tylko dla dorosłych ?? co po niektórych patrze to myślę że ten 13-latek jest bardziej dorosły od niektórych z was


W imię Króla !!!
10533797 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/07/2009 17:55
nie chodziło mi o historię,bo lepiej,że dzieciak się nie szlaja po ulicy,tylko ma hobby.chodziło mi o sprzeczkę moją i teodora,którą, jak zresztą wiedziałam,że zacznie i tu ,i oto,że ten chłopiec nie wie o co chodzi z "wesołymi dziewczynkami".ponadto masz rację,że większość tu to niedojrzali ludzie.poza tym mi chodziło o głupoty w postaci wrednych plotek i o głupie foty i niszczenie sprzętów.a przecież takie fora służą wytykaniu głupot w rh. i służą także-głównie-osobistym wycieczkom.a ja nie odbyłam takiej wycieczki.tylko trzymałam się "zasad forum" tylko,że wszyscy tutaj są głupio wredni i muszą każdemu dogryzać.a ja mam to i tak gdzieś i się z was wszystkich naśmiewam-złośliwcy.piszcie mi jeszcze więcej,to mi będzie jeszcze przyjemniej,bo i tak już znam waszą wartość.i poznaję coraz więcej osób od których będę mogła później stronić,znając ich dane i nazwy grup.
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
sirLanc
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/07/2009 18:15
a to przepraszam widocznie się pomyliłem


W imię Króla !!!
10533797 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Mamut
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/07/2009 21:41
Czarownico czemu ma służyć ten temat?? Znów wycieczki osobiste i przytyki. Nie możecie dać sobie po prostu po mordach tylko musicie wzajemnie się mieszać z błotem na oczach innych??

Jak chcesz ode mnie stronić to są moje dane:
Mamut vel Peregrinus
Pomorska Rota Piesza, Chorągiew Białego Sokoła
Chorągiew Pomezańska



Kdož jste boží bojovníci a zákona jeho,
prosteš od boha pomóci a doufejtež v něho.
Že konečně vždycky s ním zvítězíte!
1199819 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Guru
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 22/07/2009 09:15
czarownica napisał/a:
13-latka:nie wtrącaj się dziecino w sprawy z życia o którym nie wiesz.zajmij się lekcjami.

Hej narazie są wakacjesmiley. Pozdrawiam


I love Gazeta Rycerska
Bractwo Rycerskie Ziemi Łańcuckiej

[img]http://koni.9.fm.interia.pl/off.gif[/img]
13273110 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Guru
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 22/07/2009 09:17
czarownica napisał/a:
nie chodziło mi o historię,bo lepiej,że dzieciak się nie szlaja po ulicy,tylko ma hobby.chodziło mi o sprzeczkę moją i teodora,którą, jak zresztą wiedziałam,że zacznie i tu ,i oto,że ten chłopiec nie wie o co chodzi z "wesołymi dziewczynkami"..

Możecie to załatwić na priv.


I love Gazeta Rycerska
Bractwo Rycerskie Ziemi Łańcuckiej

[img]http://koni.9.fm.interia.pl/off.gif[/img]
13273110 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
^AdminIsAway
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 22/07/2009 21:05
czarownica
Jeszcze jeden temat tego typu i poleci ban, chyba już wystarczy.


Bractwo Rycerskie Zamku Będzin
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani

In gladio veritas!
7059175 http://republika.pl/igorzeler Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 23/07/2009 11:11
Może zostałem źle zrozumieny, ale nie uważam zakładania tematów bez sensu za coś wpływającego dodatnio na to forum.
Aniu, więcej samokontroli. Pisz do tego o rzrczach, które mają miejsce w rzeczywistości. Sprzeczka jest w Twojej głowie, gdyż potrafisz o niej pisać w następujących po sobie postach bez mojego udziału. Teraz mnie to już zirytowało.

(na jarmark zaprosił nas janie,więc negujesz go jako współorganizatora,pisząc,że nas zaprosiłeś)

Nigdy niczego nie organizowaliście, to nie wiecie, że listę zaproszonych ustala sięrazem. Każdy z organizacji jest tym co zaprosiłdzięki temu smiley

.to ja mogę w swoim temacie nawiązać do głupot w ruchu historycznym w postaci lizania jęzorem sprzętów.

To nie jest miejsce do opisywania fetyszy. Napewno są osoby, które sobie z trzonkiem od toporu używały, ale nie będziemy się chyba tu o tym rozpisywać.

o bzdury więc posądzaj panienki z fotek,które aż się proszą o podpis:zadzwoń teraz

Widzę, że sięznasz na tym. Ja wolę dziwczyny w realu, a nie te których imie kończy sięna .jpg

do 13-latka:nie wtrącaj się dziecino w sprawy z życia o którym nie wiesz.zajmij się lekcjami.

Więcej szacunku dla innych. Nie jesteś wyjątkowa, nie masz żadnych większych osiągnięć na swoim koncie czy to na forum czy w rr, więc nie odzywaj sietak do innych. Nie chcę tu wychodzić na adwokata innych, ale powinno siętrzymać pewien poziom wypowiedzi nawet w necie. Znam osoby, które w wieku 13 lat miały już 2 letnie doświadczenie w rr, a co najdziwniejsze sporą wiedzę z zakresu odtwarzanego okresu. Też ich poznałaś.
Jak chodzi o poziom wypowiedzi, to akurat ci młodsi na forum wykazali się jak na razie większą powściągliwością i kulturą dyskucji.

a ja mam to i tak gdzieś i się z was wszystkich naśmiewam-

Nam do śmiechu wystarczą Twoje zdjęcia w ciuchu "historycznym". przegięłaś.

.i poznaję coraz więcej osób od których będę mogła później stronić,znając ich dane i nazwy grup.

Ty od nich czy oni od Ciebie? Z resztą jakie stronienie, skoro nikt ze względu na poziom rekonstrukcji i wypowiedzi nie zaprasza Ciebie na imprezy historyczne? Nikt cię nigdy nigdzie nie spotka, chyba ze na odpuście. Ja popełniłem ten bąd ze względu na Ksawerego, którego lubię.

Może powinienem olać te głupoty, które tu wypisuje Anka, ale nie mogłem się oprzeć by nie skomentować tych głupot.


Primus Pilus Legio I Adiutrix
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Corn
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 23/07/2009 15:54
Zamknijcie ten temat i będzie po kłopocie. Przynajmniej na jakiś czas
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 23/07/2009 16:29
W sumie racja. Nawet do wywalenia, bo nic nie wnosi


Primus Pilus Legio I Adiutrix
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
hador
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 23/07/2009 17:02
radze to zrobic nim Czarownica pojawi sie na forum bo bedzie goracosmiley
10034316 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
czarownica
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 24/07/2009 19:36
teodor.niestety,ale eryk cię od dawna nie lubi.nie używaj naszych prywatnych imion,bo to jest naruszanie prywatności.owszem jesteśmy zapraszani.na jarmark janie nas zaprosił zarzekając się,że sam to robi.a trzeba było tylko 4 lata temu powiedzieć:eryku fiolnir planuje przejście do mojej grupy,a nie bujać kogoś tak honorowego,jak eryk.i dobrze,że to wszystko wyszło,bo wiem,że wszystkie ploty o nas wygadujesz ty.a to nie jest sympatia.gdybyś lubił eryka,to byś szanował jego rodzinę.przykro mi,że ci nie uda się podkopanie nas.nie jesteś w stanie nas nawet sięgnąć.nasz "niski" poziom jest wykreowany tylko w tym towarzychu wzajemnej adoracji,które z rr nie ma dużo wspólnego,bo nawet janie mówi,że ludzie na forach nic nie umieją i nie wiedzą i od nich stroni.ja tylko chciałam ogłosić rekrutację.teodor wara ode mnie i mojego męża.teraz jestem zła naprawdę.piszę to publicznie,bo chcę to publicznie ogłosić:teodor nas oszukał 4 lata temu,oszukał nas wraz z nim fiolnir,a za nasze oburzenie teraz chcą nam nieudolnie obrobić tyłki w oczach ludzi,z którymi nie trzeba się liczyć zdaniem fachowców od historii.więc niczyje groźby raczej mnie nie bolą.jeszcze raz: teodor WARA ODE MNIE I ERYKA.NIE ZNASZ TEGO JAK SIĘ NAPRAWDĘ BRONI SWOICH SPRAW.WYNOŚ SIĘ Z NASZEGO ŻYCIA.JESTEŚ NIEMĄDRY NIE DOCENIAJĄC MNIE.BARDZO NIEMĄDRY.PAMIĘTAJ O PEWNYM ZDARZENIU W WARSZTACIE.NIEWIARA TYLKO MI CIĘ PODAJE NA TACY.NIGDY SIĘ NIE SPOTKAMY,BO MY MAMY NORMALNYCH ZNAJOMYCH W RR.
http://www.pl.netlog.com/xaverywyrozembski Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 25/07/2009 10:48
teodor nas oszukał 4 lata temu,oszukał nas wraz z nim fiolnir,a za nasze oburzenie teraz chcą nam nieudolnie obrobić tyłki w oczach ludzi,z którymi nie trzeba się liczyć zdaniem fachowców od historii.

A świstak siedzi bo Milka była nieletnia. Strasznie ci tu tyłek obrabiam patrząc na moje posty, będące odpowiedzią na twoje.
Nie wiem co bierzesz, ale albo zmień dilera albo bierz połowę.

WARA ODE MNIE I ERYKA.NIE ZNASZ TEGO JAK SIĘ NAPRAWDĘ BRONI SWOICH SPRAW.WYNOŚ SIĘ Z NASZEGO ŻYCIA.JESTEŚ NIEMĄDRY NIE DOCENIAJĄC MNIE.BARDZO NIEMĄDRY.PAMIĘTAJ O PEWNYM ZDARZENIU W WARSZTACIE.NIEWIARA TYLKO MI CIĘ PODAJE NA TACY.NIGDY SIĘ NIE SPOTKAMY,BO MY MAMY NORMALNYCH ZNAJOMYCH W RR.

Twoje teksty i rozchwianie emocjonalne sąjuż nie zmaczne :/ Skąd masz miećznajomych w rr skoro nie ma cięna żadnych imprezach historycznych smiley

Może moderator przesieje ten temat lub go skasuje? Jeszcze Ania dostanie palpitacji serca, bo ktoś sięz niąna forum internetowym nie zgadza. jak ja śmiem!!! smiley


Primus Pilus Legio I Adiutrix
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Guru
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 25/07/2009 11:22
Za takie coś ban się należy i tyle...


I love Gazeta Rycerska
Bractwo Rycerskie Ziemi Łańcuckiej

[img]http://koni.9.fm.interia.pl/off.gif[/img]
13273110 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Guru
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 25/07/2009 19:52
Nie wiem dalej czemu ma to służyć


I love Gazeta Rycerska
Bractwo Rycerskie Ziemi Łańcuckiej

[img]http://koni.9.fm.interia.pl/off.gif[/img]
13273110 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jarlowa topororęka
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 26/07/2009 10:20
Głupio mi odpisywać na te głupoty, ale głupio też zostawić bez komentarza :/ (wiem, za dużo razy słowo głupio smiley ). Może jednak wykasować cały wątek i inne podobne bez sensu?


Primus Pilus Legio I Adiutrix
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:

36882563 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska