www.GazetaRycerska.pl
 Maj 04 2024 23:09:57
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | FORUM OGÓLNE | Sztuka i Architektura
Autor Muzyka średniowieczna w formacie mp3 do pobrania
Bazyli z Akki
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 24/06/2008 11:10
Na początku chciałbym pozdrowić (no to pozdrawiam smiley) wszystkich rycerzy, giermków itd. Witam szanowny zarząd forum.
A teraz to, o co mi chodzi: Czy zna ktoś stronę z muzyką średniowieczną w formacie mp3??? Proszę o pomoc
I druga zasadnicza sprawa: Czy ktoś wie jak rozpakować (bądź skąd ściągnąć) muzykę ze Strongholda (I)??? Chodzi mi o ten głos (śpiew???) zakonników, kiedy zaczynamy misje z Wieprzem. Pliki są w formacie RAW. Ze strony, jaką udało się znaleźć na forum poświęconym tej grze udało się ściągnąć prawie wszystkie z tychże plików, ale wspomnianych wyżej "śpiewów klasztornych" nie ma...


Sir Bazyli z Akki - pogromca smoków i inszych bestyji rodem z wieków średnich...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Muzyka średniowieczna w formacie mp3 do pobrania
^AdminIsAway
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 24/06/2008 11:20
Deasemblacja oprogramowania jest nielegalna. Tutaj takiej informacji nie dostaniesz.


Bractwo Rycerskie Zamku Będzin
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani

In gladio veritas!
7059175 http://republika.pl/igorzeler Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Muzyka średniowieczna w formacie mp3 do pobrania
mp86
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 24/06/2008 12:16
Jest nielegalna, jeżeli jest objęta prawami autorskimi. Jednak wiele dziedzin jest także ogólnodostępne (nawiązując do oprogramowania - open). Też chętnie bym poznał takie źródło materiałów, nie tylko z muzyką.
Pozdrawiam
mp86 2503491 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Muzyka średniowieczna w formacie mp3 do pobrania
Bazyli z Akki
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 24/06/2008 12:29
Ależ... wiem, że nielegalne (tzn. teraz wiem - dzięki za informację), ja nie chcę nic rozkodowywać, zresztą po co??? Ale szukam po prostu strony - pewnien gość (legalnie - nie wiem - podali na tym forum czy stronie link) zamieścił te utworki, ale no tego jednego nie ma... (Ta część zakończona)

A teraz proszę o te strony z tymi plikami (legalnym, no cóż smiley, trzeba być wzorowym obywatelem smiley)


Sir Bazyli z Akki - pogromca smoków i inszych bestyji rodem z wieków średnich...

Edytowane przez Bazyli z Akki dnia 24/06/2008 12:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Muzyka średniowieczna w formacie mp3 do pobrania
askan
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 02/05/2009 14:15
stainedhlass - to tytuł tej pieśni ze strongholda, wpisz se go na wrzucie io ściągnij, jeżeli nie wiesz jak z tamtąd ściągnąć, wpisz w googlach: jak ściągnąć coś z wrzuty. Mam wszystkie muzyczki z tej gry na fonie i mp3. Do rozpakowywania wszystkiego użyj tego programu:http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1824&IZArc+3.81+Build+1550 - stąd pobierzesz.


idźcie za mną, jeśli atakuję
zabijcie, jeśli się wycofam
pomścijcie, gdy zginę...


wejdź w ten link, aby zobaczyć coś ciekawego http://www.gallendor.pl/index.php?robber&id=39586&code=8c7aa
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

37015758 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska