www.GazetaRycerska.pl
 Marzec 28 2024 18:26:52
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | FORUM OGÓLNE | Ogólne
Autor Nasza prezentacja
Admin
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 10/12/2006 11:53
Witam Was ponownie. Tak sobie siedzę i myślę co by tu dla Was jeszcze zrobić. Jak dać szanse innym, aby wstąpili do bractw (przepraszam, grup odtwórstwa). Każdy narzeka, że po co nowe spisy, jak jest bagrit, a za chwile w kolejnym poście pytanie: szukam bractwa?
Zrobiliśmy tu spis. Ok jest kilkadziesiąt wpisów. Ale czasami zastanawiam się jacy ludzi (nie chcąc nikogo obrażać, a jeżeli to zrobię to przepraszam) działają w tych grupach.
Jest możliwość zaprezentowania się. jest miejsce ażeby opisać coś o sobie, o tym co się robi, o jakiś ciekawych osiągnięciach. A tu dostaje kolejny wpis: bractwo takie i takie, adres: nie ma, telefon: komórka, opis: i albo nic nie jest wpisane albo: odtwarzamy starych słowian. Powiem: WOW!! Co za wulkan wypowiedzi. Albo tak nikomu nie zależy na reklamie lub samoprezentacji, albo są już tak znani ze po samej nazwie każdy kto wejdzie na spis, nawet ten kto jest pierwszy raz, będzie wiedział czym się ta grupa zajmuje, a może tak się związali z grupa ze zapomnieli jak się pisze, bo ludy pierwotne miały problemy z pisaniem, ale w takim razie skąd u nich telefon komórkowy smiley
Przepraszam za odrobinę ironii w moim poście. Wynika to bardziej ze zdumienia, oraz z tego co się słyszy, ze jest za mało informacji, za mało ten ludzie wiedzą, a z drugiej strony skąd mają o tym wiedzieć, jeżeli pomimo szans ludzie z nich nie korzystają.

I tu dochodzę do sedna postu. Nie chce na razie proponować, znając zapał bractw, grup itp, dlatego teraz pytam się was.
Jest możliwość zrobienia pełnych prezentacji waszych grup, waszych osiągnięć, tego co robicie, zdjęć z waszych imprez. Są dwie opcje:
1. Cało stronicowy opis waszej grupy na łamach papierowej Gazety Rycerskiej. Nie tylko wpis z danymi i kilka słów, tylko cała strona była by wasza. opis, zdjęcie lub kilka zdjęć itp.
2. Wiem ze wiele bractw nie ma swoich stron, (pytanie dlaczego, albo nie chcą albo nie umieją. Nie mam pojęcia) , dlatego te opisy pojawiły by się jako osobne strony na gazetarycerska.pl.
Tak wiem, ze freha to ma i po co to powielać. Tylko jak sięgnę pamięcią w posty to z podobna propozycją wyszedłem ponad 1,5 roku temu i odzew był taki ze nikomu nie chce się robić opisów i stron. A jednak Ci którzy to wtedy napisali mają swoją stronę na freha.pl

Zatem proszę o informację tu poprzez odpowiedzi lub na PW czy wy jesteście w stanie takie coś przygotować, to znaczy zrobić takowy swój opis, z logiem (herbem), z czymkolwiek chcecie. miejsca jest dużo, ale nie wszytko trzeba wykorzystać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nasza prezentacja
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 10/12/2006 12:16
Admin napisał/a:
Cało stronicowy opis waszej grupy na łamach papierowej Gazety Rycerskiej. Nie tylko wpis z danymi i kilka słów, tylko cała strona była by wasza. opis, zdjęcie lub kilka zdjęć itp.

Masz na myśli całą papierową stronę dla jednej grupy?

Kilka uwag co do kwestionariusza spisowego:
- przy mailu kontaktowym powinna być możliwość umieszczenia dodatkowej informacji (np. dane osoby odpowiedzialnej w stowarzyszeniu za kontakty ze światem),
- w tym samym przypadku powinna być też możliwość podania kilku maili (np. prezesa stowarzyszenia i sekretarza),
- adres korespondencyjny nie zawsze okrywa się z adresem siedziby, przydała by się dodatkowa opcja,
- odtwarzany okres ( z możliwością dodania notatki),
- na razie niewiele jest wpisów ale przydała by się jakaś wyszukiwarka.
Pozdrawiam

Edytowane przez Andrzej dnia 10/12/2006 12:35
3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nasza prezentacja
Admin
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 10/12/2006 14:02
Andrzej napisał/a:
Masz na myśli całą papierową stronę dla jednej grupy?

Tak. Taka jest propozycja


Kilka uwag co do kwestionariusza spisowego:
- przy mailu kontaktowym powinna być możliwość umieszczenia dodatkowej informacji (np. dane osoby odpowiedzialnej w stowarzyszeniu za kontakty ze światem),
- w tym samym przypadku powinna być też możliwość podania kilku maili (np. prezesa stowarzyszenia i sekretarza),
- adres korespondencyjny nie zawsze okrywa się z adresem siedziby, przydała by się dodatkowa opcja,
- odtwarzany okres ( z możliwością dodania notatki),
- na razie niewiele jest wpisów ale przydała by się jakaś wyszukiwarka.

Wiem i nad tym siedzę azeby to wsztstko poprawic
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36807328 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska