www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 25 2024 14:28:55
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | FORUM OGÓLNE | Ogólne
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Autor RE: GR CZY FREHA?
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 07/12/2006 22:13
Może i było to pytanie ale w jakim celu? To jest forum dotyczące historii (głównie średniowiecznej) a umbo z kołpaka do niej nie należy.

Kiepski przykład (sam znalazłbym lepszy ale nie będę pod sobą kopał dołków). To temat o jakimś krętaczu i nie wiedze w nim nienawiści i agresji. Facet oszukiwał podając się za instruktora Loriki itp. Chyba wolno było ostrzec przed kimś takim.

Pozdrawiam
3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Admin
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 08/12/2006 01:37
PAX powiadam, PAX Wojowie.
Znamy jedno zdanie i znamy drugie zdanie. Nie chciałbym ażeby ten post stał się miejscem kłótni i waści pomiędzy użytkownikami for.
Piszmy bardzie co jest dobre i co z tego dobrego można przenieść i dalej kultywować.
Pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Amrod
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 08/12/2006 08:46
Może i było to pytanie ale w jakim celu? To jest forum dotyczące historii (głównie średniowiecznej) a umbo z kołpaka do niej nie należy

myślałem, że również rekreacji historycznych, a umbo z kołpaka do takich należy i na freha są ludzie którzy takiego wynalazku używają.

To temat o jakimś krętaczu i nie wiedze w nim nienawiści i agresji. Facet oszukiwał podając się za instruktora Loriki itp. Chyba wolno było ostrzec przed kimś takim

A po co ostrzegać?Widać, że jakiś smarkacz naczytał się mangi i anime , pojeździł na obozy, gdzie przebierał się za bohaterów tych komiksów i miał się za Wielkiego.Po co ostrzegać przed tym czymś?I czemu zaraz faszysta??Żeby być Wielki, wystarczy rzucić wulgaryzm na Radio Maryja.Ja nie słucham żadnego radia, ale nie rozumiem tej nienawiści.I nie chodzi mi tylko o ten żałosny topic.80% postów na freha to agresja , nienawiść i jeden ton- "ęteligencja".


Doda jest wyjechana najlepsza piosenkarka na świecie i pusykatdols jest jeszcze fajny
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Marcinek
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 08/12/2006 10:00
http://www.freha.pl/index.php?showtopic=11132&st=0#


Jeżeli ktoś podaje sie za instruktora a nim nie jest, to powinno to być podane do publicznej wiadomości.

80% postów na freha to agresja


Widocznie to forum dla twardzieli.
www.goods.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 08/12/2006 11:15
Admin napisał/a:
Piszmy bardzie co jest dobre i co z tego dobrego można przenieść i dalej kultywować.

Dobrem frehy jest ogromna wiedza zebrana w jednym miejscu (ale trzeba się nauczyć z niej korzystać) i ludzie którzy poświęcają swój czas aby dzielić się tym co wiedzą z innymi (nierzadko zaglądający tutaj).

Amrod napisał/a:
myślałem, że również rekreacji historycznych, a umbo z kołpaka do takich należy i na freha są ludzie którzy takiego wynalazku używają.

Umbo z kołpaka nie ma nic wspólnego z historią. To że któryś z frehowiczów używa tego wynalazku nie oznacza od razu, że całe forum jest do d...

Amrod napisał/a:
A po co ostrzegać?

Publicznie podając się za instruktora Loriki wprowadzał ludzi w błąd (jeśli Lorika jest w jakiś sposób zarejestrowaną organizacją to można coś takiego ścigać sądownie).

Co się zaś tyczy agresji to jest ona na tym forum i Ty jesteś jej autorem.

Pozdrawiam

Edytowane przez Andrzej dnia 08/12/2006 11:23
3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Amrod
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 16/12/2006 14:49
Publicznie podając się za instruktora Loriki wprowadzał ludzi w błąd (jeśli Lorika jest w jakiś sposób zarejestrowaną organizacją to można coś takiego ścigać sądownie).

To niech znajdą tego człowieka, zamiast gadać po próżnicy przez trzy strony.
Umbo z kołpaka nie ma nic wspólnego z historią. To że któryś z frehowiczów używa tego wynalazku nie oznacza od razu, że całe forum jest do d...

A czy ja mówię, że tak jest?Mnie umbo z kołpaka nie odpowiada.


Doda jest wyjechana najlepsza piosenkarka na świecie i pusykatdols jest jeszcze fajny
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 16/12/2006 19:30
I co mieli by zrobić jak by go znaleźli, poprosić aby się już więcej nie podawał za instruktora i nie gadał głupot? Dali na forum ostrzeżenie i dobrze, nie rozumiem z czego robisz aferę.

Zarzucasz innym szerzenie nienawiści i agresji a tymczasem podkręcasz swoimi wypowiedziami temat o tym które forum jest lepsze (to jest łagodnie ujmując hipokryzja).

Myślę, że temat w obecnej formie nie ma najmniejszego sensu. Zamykam i zastanowimy się co z nim zrobić.

Pozdrawiam

3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:

36944751 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska