www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 25 2024 16:33:27
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | FORUM OGÓLNE | Ogólne
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: GR CZY FREHA?
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 31/08/2006 17:00
Hm, nie wiem czy profesjonlista to odpowiedni wyraz ale coś tam wiem. Forum nie jest nic warte.
Pozdrawiam
3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
czlowiek
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 31/08/2006 17:34
Blazej napisał/a:
czlowiek napisał/a:
Wszedłem tam żeby sprawdzić czy jest coś warte. Nie ma tam dosłownie nic wartościowego, brak tam ludzi doświadczonych którzy naprawde znają się na rzeczy. Kilka osób które w większości nawet w żadnym bractwie nie są


Znasz takie przysłowi (polecam Biblie smiley) "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" - Jesteś profesjonalistą. Nię? To więc nie oceniaj.


PoZdRaWiam - AdMiN FRsmiley


Wedlog tego przyslowia sam nie powinienes oceniac mnie ze nie jestem profesjonalista. Zadam pytanie takie jak ty zadales. Jestes profesjonalista? Nie? To wiec nie oceniaj...Troche zle je zinterpretowales. Moze nie jestem profesjonalista, ale znam sie na rzeczy wystarczajaca zeby stwierdzic ze nic tam nie ma.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Monika B
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/09/2006 15:50
No i wyszło na to, że wypada się w tym temacie wypowiedziec. Podstawowa sprawa: GR czy freha?
1. Bardzo dziwny temat. Myślę, że KAŻDE forum ma swoja specyfikę, jak również różną dynamikę, tj w pewnym momencie rozwój danego tematu na jednym formu może nas bardziej zainteresowac niż to, co się dzieje na innym forum. Poza tym różny jest skład osobowy w danym momencie aktywnych użytkowników. I np temat, jak walczyć otulinowcem nie za bardzo przeszedłby na freha, a tutaj można podobny rodzynek znależć i nawet poważnie do niego podejść smiley. Co nie znaczy, że to forum jest gorsze, z pozoru otulinowce wydają się rodem z RPG, ale nie jest tak do kończa, można temat rozwinąć pod warunkiem, że czyjeś prowokacyjne kosmiczne wypowiedzi nie skłonią administratorów do zamknięcia tematu.
2. Dwa, nikt nie powiedział, że dana osoba jest przywiązna do tylko jednego miejsca, gdzie może się wypowiadać. Ale zdaje się, że nie każdy myśli w ten sposób.
3. Loginy. nikt nikomu nie każe na każdym forum, na którym jest obecny używać tego samego, wynika to choćby z tego, że fora są mnie lub bardziej rozbudowane. Na małym kameralnym forum wystarczy, jak użyję tylko swojego imienia, tam gdzie jest więcej uczestników trzeba się nakombinować.
Jeśli komuś bardzo zalezy by osobę zidentyfikowac, nie jest to trudne bo oprócz specyfiki wypowiedzi smiley, jest coś takiego jak nr gg, maila czy strony www. Ten kto nie zamierza się "tajemnieczo ukrywać" , takie dane podaje.

4. Jeśli podajemy na różnych forach różne loginy, a nie nabroiliśmy jakoś specjalnie coby nas trzebabyło na gwałt identyfikować, małym nietaktem jest przedstawianie nas przez innego użytkownika forum, jeszcze gorzej, jeśłi robi to administrator: "patrzcie to jest ta pani "z", co na tamtym forum "y" ma login "pani x" . Bo to sprawa pani z, x jakiego loginu i gdzie używa.

5. Małe bicie się w pierś, prosiłam o powrót niejakiego Pana K na freha z tematu Buhurtuna na forum "GR", ze względu na to, że wystarczy, że się w jednym miejscu już rozmnożył smiley. Zaintresowani wiedzą, o co chodzi. Te kapka w kapke posty wklejane w prawie kazdym temacie na forum GR. Jak widzę, został w końcu bardziej brutalnie potraktowany przez Administrarów GR niz tych z Freha. Cóż, pozory łagodności mogą mylić . A mnie podpadł, bo sprowakował Administratorów do zamknięcia tematu otulinowców smiley!

6. Co do róznicy miedzy forami, tutaj w błyskawicznym tempie jestem na najbłachsze przewinienia na priva upominana, na freha jak nie offtopikuje się bardzo ostro, mozna jakos się przemknąc. To pewnie z racji małej iości administratorów na całkiem spore forum.

7. Jak oceniać wartość danego forum? Tym, jak często ludzie na nie zaglądają, bo jeśli zagladają. to znaczy, że jakiś pozytek z niego mają.

Pozdrówka
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/09/2006 16:06
Jeśli komuś bardzo zalezy by osobę zidentyfikowac, nie jest to trudne bo oprócz specyfiki wypowiedzi smiley, jest coś takiego jak nr gg, maila czy strony www. Ten kto nie zamierza się "tajemnieczo ukrywać" [Laugh] , takie dane podaje.

Jest jeszcze IP, wtedy brak danych nie przeszkadza smiley .
Pozdrawiam

3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Monika B
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/09/2006 16:19
Andrzej napisał/a:
[Jest jeszcze IP, wtedy brak danych nie przeszkadza smiley .

Nie kazdy jest administratorem, he, he smiley.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Lukasz XIII
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/09/2006 17:54
Każdy to mówił i ja się nie oprę wypowiedzieć. Każde forum jest INNE i w zasadzie niewiem dlaczego ten temat nie został jeszcze zamknięty przez administatorów, powinniście to zrobić. Poniewaz po co oceniać dwa całkiem inne fora skoro i tak nie uzyska się całkiem satysfakcjunującej wypowiedz (są tu zwolennicy jednego i drugiego).


Silent enim leges inter arma.
Alea iacta est
1950807 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Pawcio
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/09/2006 17:57
a ja powiem ze lubie obydwa fora smiley chociaz na tym forum jest wiecej "internetowych rycerzy"
pozdrawiam


"Kapitulacja to próba ocalenia wszystkiego, z wyjątkiem honoru." -Napoleon Bonaparte
2300128 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Kordeus
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 21/09/2006 18:03
Monika B napisał/a:
6. Co do róznicy miedzy forami, tutaj w błyskawicznym tempie jestem na najbłachsze przewinienia na priva upominana, na freha jak nie offtopikuje się bardzo ostro, mozna jakos się przemknąc. To pewnie z racji małej iości administratorów na całkiem spore forum.


Dzieki temu jest porzadek na forum. Zawsze zamiast ostrzezen PW za blache wykroczenia, mozemy dawac ostrzezenia zwykle. Ale szybko by wtedy to forum umarlo.


Pozdrawiam.


"Tak! zemsta, zemsta, zemsta na wroga,
Z Bogiem i choćby mimo Boga!"
1396592 http://www.sielec.freha.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Amrod
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 01/11/2006 17:36
HEHE... oczywiście że GR.Jest ładniej i lepsi ludzie piszą;]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Marcinek
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 01/11/2006 17:46
tak? Tu np nie da sie porozmawiać za bardzo o praktycznych aspektach rekonstrukcji, a walka to już czarna magia. A to dlatego, ze w przewadze sa "rycerze" internetowi.
www.goods.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: A guzik prawda:P
Amrod
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 01/11/2006 20:13
Marcinek napisał/a:
tak? Tu np nie da sie porozmawiać za bardzo o praktycznych aspektach rekonstrukcji, a walka to już czarna magia. A to dlatego, ze w przewadze sa "rycerze" internetowi.

tylko że na freha możesz pisać mnóstwo postów nie na temat, to ci je tylko wywalą i żadnych warningów.A tu- napisz na temat, ale za dużo, to już trzy ostrzeżenia.I internetowi rycerze idą do domu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Marcinek
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 01/11/2006 22:36
A tu- napisz na temat, ale za dużo, to już trzy ostrzeżenia.


Ale chyba nie uważasz tego za plus?

Na freha można znaleźć niemal wszystkie informacje jakich potrzeba do podstawowej jak i zaawansowanej rekonstrukcji. Można wymienić poglądy z dobrymi praktykami. A co najlepsze ludzie sie znają z imprez i wiedzą kiedy teoria na forum jest poparta praktyką w walce itp.
www.goods.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Amrod
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 02/11/2006 19:11
Uważam za plus .Jak się dziecko nie zna, to kopa w DE i papa.Tu też znajdziesz mnóstwo informacji, ale trzeba poszukać
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Admin
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 02/11/2006 22:44
A teraz pozwólcie ze i ja zabiorę głos. Kiedyś już ten temat przerabiałem z ludźmi którzy moderują Freha. I temat też był bardzo burzliwy, ale doszliśmy do jednego najważniejszego konsensusu.
Nigdy Freha nie będzie Gazetą Rycerską, a Gazeta Rycerska Frehą.
I to pod względem wiadomości i ludzi. Miłe jest to ze ci sami ludzie piszę i tu i tam i nie przeszkadza im to.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Amrod
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 30/11/2006 22:06
No,witam znów^_^.A więc ostatecznie stawiam na FREHA O_o.Powód dość istotny-tu zamieśćiłem własny topic "umbo" i mam jedną czy dwie sensowne odpowiedzi.Na FREHA by mi go zablokowali, mówiąc, że "już jest".A zresz tą jak ktoś czegoś potrzebuje, to go z GR admini odsyłają na frehę O_o.Na freha nie trzeba w sumie zakładać nowych tematów- bo wszystko już tam jest.Tam każdy user pisze kilka postów dziennie, a tu co?Wszędzie:"ostatni post przez Amrod" T_T


Doda jest wyjechana najlepsza piosenkarka na świecie i pusykatdols jest jeszcze fajny

Edytowane przez Amrod dnia 30/11/2006 22:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 30/11/2006 22:12
Amrod napisał/a:
Tam każdy user pisze kilka postów dziennie, a tu co?Wszędzie:"ostatni post przez Amrod" T_T

Nie ma się czym chwalić, głupoty każdy potrafi wypisywać. Jest takie przysłowie: mowa jest srebrem ale milczenie złotem.
Pozdrawiam
3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Amrod
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 07/12/2006 16:55
Andrzej- a czy ja mówię, że freha jest idealna?Poziom wypowiedzi na freha jest bardzo niski, po prostu dół!tam admini niewiele działają, więc głupoty lecą szerokim potokiem, a zamiast mówić o rekonstrukcjach szerzą nienawiść i agresję tak, że czytać się tego nie da.Tak więc nikt tam nie milczy-owszem, pisze posty o zerowej wartości literackiej.


Doda jest wyjechana najlepsza piosenkarka na świecie i pusykatdols jest jeszcze fajny
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Marcinek
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 07/12/2006 17:02
a zamiast mówić o rekonstrukcjach szerzą nienawiść i agresję


Może jakiś przykład bo ja nie pamiętam żebym się z czymś takim spotkał.
www.goods.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 07/12/2006 19:58
Amrod napisał/a:
Andrzej- a czy ja mówię, że freha jest idealna?Poziom wypowiedzi na freha jest bardzo niski, po prostu dół!tam admini niewiele działają, więc głupoty lecą szerokim potokiem, a zamiast mówić o rekonstrukcjach szerzą nienawiść i agresję tak, że czytać się tego nie da.Tak więc nikt tam nie milczy-owszem, pisze posty o zerowej wartości literackiej.

Poziom wypowiedzi mówisz i zerowa wartość literacka? A kto pytał na GR o umba z kołpaków?

O pracy administratorów na FREHA najwyraźniej nie masz pojęcia więc nie obrażaj ani mnie ani innych którzy poświęcają swój czas aby to forum funkcjonowało.

Jakiś przykład tej agresji?

Pozdrawiam
P.S. A tak przy okazji nie leczysz się może na schizofrenię? W każdym poście zmieniasz zdanie.
3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: GR CZY FREHA?
Amrod
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 07/12/2006 21:45
Może jakiś przykład bo ja nie pamiętam żebym się z czymś takim spotkał

http://www.freha.pl/index.php?showtopic=11132&st=0#

http://www.freha.pl/index.php?showtopic=11132&st=0#
jeśli namawianie do palenia na stosie to nie agresja, to co to jest?Skończy się na pogromach.
Poziom wypowiedzi mówisz i zerowa wartość literacka? A kto pytał na GR o umba z kołpaków?

ja pytałem, i co z tego?To było pytanie, a nie gadka-szmatka.


Doda jest wyjechana najlepsza piosenkarka na świecie i pusykatdols jest jeszcze fajny
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:

36945398 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska