www.GazetaRycerska.pl
 Listopad 21 2018 16:44:34
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,874
Najnowszy Użytkownik: Primagaz
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | FORUM OGÓLNE | Ogólne
Autor Rycerstwo na Ukrainie
valerij
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 29/04/2010 13:30
Czas Knight z powrotem
15 kwietnia 2010
Źródło: Marina Voznyuk, serwis informacyjny TV TBA
Pod koniec kwietnia w twierdzy w Chocimiu po raz pierwszy na Ukrainie festiwal rekonstrukcji historycznej w średniowieczu "Battle of Nations. Setki mężczyzn spotka się w walce, gdzie jako jedyna reguła - ma mieć rycerza w zbroi.

Około 20 kg żelaza na ramionach, klatce piersiowej i nóg, miecz z 5 do 3 kg i walki prawie bez zasad - wszystkie, które razem nazywane są "Iron poezji. Medieval pierwszej ukraińskiej historii organizatorzy festiwalu postanowiła zorganizować w twierdzy Chocim. Biorących udział w bitwie narodów "będzie wziąć cztery najsilniejsze kraje w sporcie: Ukraina, Rosja, Polska i Białoruś. "Na festiwalu, oczekujemy ponad 200 bojowników - przedstawiciel Komitetu Organizacyjnego i Łączności Nikolay Grishin - tylko zawodowych bojowników, najbardziej profesjonalnych bojowników, setki aktywnych uczestników, którzy będą stanowić element cywilnego.
Łączny spodziewany około 1000 uczestników. Każdy z tych krajów do Chocim przynieść reprezentacji swego kraju. Rycerzy reprezentowania Ukrainy w 1950 r., która członków wybranych przez rok historycznych klubów w całym kraju. "Są to ludzie w wieku od 18 do 35-45, a to ludzie z różnych środowisk społecznych i innych sferach życia, ale wszystkie mają coś wspólnego - miłość do średniowiecza" - powiedział Anton Trubnikov, organizator festiwalu, kapitan Ukrainy.
Uczestnicy Festiwalu będą konkurować między sobą w walce: jeden na jednego, 5 na 5, 21 do 21. Orhanizotory także obietnicę, że Battle gości Narodów zobaczą "pole bitwy" i ok. 400 średniowiecznych rycerzy w tym samym czasie. Jedyną zasadą w tej walce - istnienie zbroja rycerska. Każdy z 4 muszą mieć formę modułową, odróżnić żołnierzy na polu bitwy. Knights reprezentowania Ukrainy w 4 typy zbroi. Aby utworzyć taki pancerz, żołnierze uczą się historii, a następnie wykonać samodzielnie. Wszystkich uczestników bitwy wojskowej są trzymane w specjalnych namiotach. Poza tym pojedynki rycerskie, "Battle of Nations zapowiada niezwykłe zaskoczenie muzyki dawnej na instrumentach średniowiecznych i zorganizować dla wszystkich klas z mistrzem tańca, które w czasach starożytnych był dobry rycerzy z serca dam. Aby grać w najlepszą atmosferę średniowiecza, fest będą obecni i rzemieślników z epoki i pracowników. Niezwykłe historyczne wyniki ostatnich 4 dni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rycerstwo na Ukrainie
Adrian
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 30/04/2010 15:56
Zgaduję, że chodzi o "Bitwę Narodów" smiley


"Experto credite" - Ufaj doświadczonym.
Adrian Łuczak z Zastępu Rycerskiego Zamku Jaschnitz
7525313 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

19259084 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska