www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 24 2024 13:44:06
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | REKONSTRUKCJA HISTORYCZNA | Imprezy
Autor Przewodnik po imprezach
Ulf Ragnarsson
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 12/09/2006 15:52
Przejżałem forum co prawda dośc pobieżnie ale nie zauwazyłem żadnego wątku na ten temat, jeśli się mylę poprawcie. Sezon się kończy i sądzę że z myślą o przyszłym warto byłoby się podzielić doświadczniami, gdzie kto był, gdfzie się podobało gdzie nie, może jakieś sugestie do orgaizatorów imprez no i gdzie warto jechać a co można sobie darować.
Mi się w tym sezonie uzbierało imprez ponad dwadzieścia więc wybór będzie ciężki. Na pewno in plus w pamięci zapisała się impreza w Sierakowie (takie miasteczko nad Wartą na zachód od Poznania) organizowana przez tamtejsze muzeum do spółki z drużynami "Lech" i "Wielewit" - chyba naprzyjemniejsza impreza w sezonie. Pochwalić mogę równierz Biesiade Piastowską w Kaliszu, Turiej Łuczniczy na zamku w Rabsztynie, i małe, kameralne ale za to bardzo sympatyczne imprezy: przy okazji ferstiwalu celtyckiego w Rudzie Śląskiej i Turiej Rycerski w Szamotułach. No i rzecz jasna nawet pomimo złej pogody Wolin jest imprezą nad imprezami, tak że w zasadzie nawet trudno oceniać go w tych samych kategoriach, po prostu najlepszy...
Z kolei in minus... no cóż o tym zawsze przykro mówić ale niestety też się powinno. Na szczęście jest tego zdecydownie mniej w zasadzie tylko dwie imprezy: Ogrodzieniec (zadymy) - może trzeba po prostu zwracać baczniejszą uwagę na to kogo się zaprasza, bo poza tym imprezie nie mam nic do zarzucenia. i Radomyśl nad Sanem (położona logistyka) - jeśli zaprasza sie ludzi w pierwszej kolejności powinno się pomyślec o tym żeby mieli co jeść... no i po raz pierwszy w życiu dotarłem na grunwald - chyba się spodziwałem czegoś większego a tak czuje pewien niedosyt.


Głupota ludzka jest większa niźli miłosierdzie boże aczkolwiek ono jest ponoć nieograniczone
4326167 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Przewodnik po imprezach
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 12/09/2006 19:59
Przejrzałeś zbyt pobieżnie. Jest Kalendarium i jest dział Turnieje.

Jeśli Grunwald jest dla Ciebie za mały to trudno ci będzie dogodzić.
3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Przewodnik po imprezach
Marcinek
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 12/09/2006 20:23
Liw - nawalanka pierwsza klasa, fajni ludzie i super klimat na podzamczu.
a w klimatach ulta, to imprezy Roty Sw Jakuba.
www.goods.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Przewodnik po imprezach
Ulf Ragnarsson
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 13/09/2006 11:34
Chyba mnie Andrzeju zle zrozumiales, nie twierdze ze grunwald jest za maly, po prostu wydaje mi sie ze legenda przerosła rzeczywistośc, byłem w tym sezonie na kilku mniejszych XV wiecznych imprezach i nie przeszkadza mi to wspominac ich bardzo mile jak chocby wspomniany rabsztyn czy kwietniowe opole.
Liw - ostatnio byłem dwa latka temu jesli sie imprezie nie popsulo to faktycznie całkiem przyjemniesmiley


Głupota ludzka jest większa niźli miłosierdzie boże aczkolwiek ono jest ponoć nieograniczone
4326167 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Przewodnik po imprezach
zajac
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 13/09/2006 22:58
Ulf Ragnarsson napisał/a:
byłem w tym sezonie na kilku mniejszych XV wiecznych imprezach i nie przeszkadza mi to wspominac ich bardzo mile jak chocby wspomniany rabsztyn czy kwietniowe opole.

...taaak... nie ma jak opolskie imprezy... <rotfl> (sorry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać)

grunwald jest przereklamowaną imprezą. mnie się podobało tylko dlatego że byłem w najlepszej chorągwi pod słońcem. wystarczyło spojrzeć obok, albo przejść troszkę dalej i już mrokkkk kłuł w oczy kto był - ten widział i wie.


...w zakopanem na giewoncie,
scelił baca bace w prącie.
cy go scelił, cy nie scelił
ale onieśmielił,
ale onieśmielił...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36933613 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska