www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 26 2024 07:43:47
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | REKONSTRUKCJA HISTORYCZNA | Bractwa rycerskie
Autor GAZETA RYCERSKA - MOZE GAZETA O OBLICZACH SREDNIOWIECZA
Gosc
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:3
Dodane dnia 12/11/2004 13:09
Czy Gazeta Rycerska musi byc tylko i wylacznie o wojach, zamkach i pojedynkach (jak nazwa wskazuje). Czy nie moze obejmowac szerszej problematyki dotyczacej sredniowiecza. Pasjonuje mnie ta epoka i nie wiedziec czemu na polskim rynku wydawniczym nie ma zadnego czasopisma specjalistycznego w tym wzgledzie. Owszem pojawiaja siue tutaj artykuly traktujace szerzej, mam nadzieje ze to jest stala tendencja. Życze powodzenia. Anka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor ODPOWIADAMY
BES
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 12/11/2004 13:24
Dziekujemy za wywolanie tematu. Bardzo wazny glos w tej sprawie. Rzeczywiscie nie ma rynku takiego czasopisma, ktore dotyczyloby wylacznie sredniowiecza, a zainteresowanych tematem jest sporo. Nie maja sie wokol czego skupic. Takim medium moglaby byc Gazeta Rycerska, ktora juz w tej chwili jest nie tylko w wojach, zamkach i pojedynkach. A na podstawie roznych wiesci, zanosi sie, ze rzeczywiscie bedzie dotyczyla roznych aspektow historii i kultury sredniowiecza. Nie chce nic oficjlanie zapowiadac, ale wydaje mi sie ze taka jest tendencjasmiley i bardzo fajnie. Tutaj na serwisie, juz pokazano wiele rzeczy, niekoniecznie kojarzacych sie z jego nazwa. Dlatego uznajmy, ze szyld pod ktorym sie skupiamy dotyczy wlasnie owych czasow o jakim mowi. BES
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36949950 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska