www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 19 2024 21:42:55
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | REKONSTRUKCJA HISTORYCZNA | Bractwa rycerskie
Autor bractwa rycerskie nr 1
Gosc
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:3
Dodane dnia 10/09/2004 01:01
Wieceie co, to zróbmy tutaj wielki spis bractw rycerskich. Co wy na to, wysztarczy, ze przesle sie administartorowi dane, a potem pojdzie. Moze ten serwis bedzie skrzynka kontaktową?
Pozdrawiam. FELIX.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor Re:
Gilbert
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 10/09/2004 22:46
Nie sądzą, by był to aby dobry pomysł. Bagrit jest na tyle rozwiniątym portalem, że przez jakił rok (lub nawet wiącej nie dali byłmy wstanie mieą tylu Bract co oni) - a jest to także powielanie czegoł co już jest.
6009339 http://sidh.uk.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor Re:
benek
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 16/09/2004 11:47
Musimy zaproponowaą coł innego.

Jestem oczywiście bardzo zainteresowany by i u nas był taki spis bractw. Myślą, że z czasem coł takiego wyniknie mimo.

Teraz, gdy rozkrącamy sią (nieco przydługo byą może) musimy wejłą i wypełnią wszelkie luki które pojawiają sią u innych. Wykopaliska w Chwarszczanach mają sią ku koścowi - całą wiąc energią od października poświącą na dyskusją i pracą ku wiąkszej "rycerskości" serwisu.

Jeśli chodzi o Gazetą Rycerską - to jej cząłą poświącona bractwom to jest programowo niezależna mimo, że moim (admina) osobistym zainteresowaniem są templariusze. Ale niekoniecznie bractwa rycerskie z tej lub pokrewnej opcji.

Ja i BES jestełmy zainteresowani rycerskością z punktu widzenia historyka czy historyka sztuki a nawet (w moim przypadku) amatora tych dziedzin

Proszą wiąc wszystkich o pomoc, o propozycje wykorzystania Gazety Rycerskiej przez Bractwa i dla Bractw rycerskich.

O moich pomysłach bądą pisał na bieżąco
[b:76f5ffe380]Na razie mamy potążne możliwości w galeriach. Każdy może założyą swoją i przesłaą potążną ilołą fotografii z rycerskich imprez i z codziennego życia bractw. [/b:76f5ffe380]

Pozdrawiam
http://www.templariusze.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor Re:
Galenolas
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 22/04/2005 03:16
Veduu! Co do zdjęć z imprez rycerskich:
1) czy Festyn Archeologiczny w Biskupinie wchodzi w rachubę?
2) czy muszą to być zdjęcia dotyczące bractwa, w którym się jest (bo co jak ktoś do żadnego nie należy), czy po prostu: (na imprezie) byłem/am, zdjęcie zrobiłem/am, do galerii wysłałem/am?smiley

Edytowane przez Galenolas dnia 16/06/2005 17:10
8907957 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor FOTKI
BES
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 22/04/2005 06:46
Witaj, jak najbardziej Biskupin pasuje tematycznie do serwisu. Wszak tutaj włałnie mozna bedzie juz niedługo oglądaą wykopaliska w Chwarszczanach on-line a liczne wątki archeologiczne w GR są wystarczającą podstawą. Co do zdjec wymienionych w pkt 2 to jak najbardziej, zapraszamy. Pozdrawiam. BES.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor Re:
Galenolas
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 23/04/2005 12:39
Veduu!
Czyli zdjęcia mają dotyczyć ogółem historii, a nie koniecznie tylko samych imprez (np. zamki, miejsca związane z wierzeniami itd. itp.)?
... I jeszcze jedno: jak sią zakłada galerię? (nie jestem zapalonym internautą, mam prawo nie wiedzieć!!! - to na wypadek, jakby pytanie wywołało u kogoś śmiech)

A co do spisu bractw...
Uważam, że to może nie byłby taki zły pomysł. Kto powiedział, że od razu miałby on przerosnąć Bagrita. Kiedyś szukałam informacji o poznańskich bractwach. Trafiłam na Bagrita, przyznaję spis duży, ale dla osoby która szuka jakichkolwiek informacji (dla kogoś z zewnątrz, co chciałby być wewnątrz każda jest cenna), pozostaje pewien niedosyt: "a może gdzieś indziej jest coś więcej?...". I nachodzi pokusa, żeby porównać Bagrita z innymi spisami,...a tu się okazuje, że tych "innych" wcale nie jest tak dużo :? smileysmiley

Edytowane przez Galenolas dnia 16/06/2005 17:08
8907957 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: bractwa rycerskie nr 1
^Czarny Rycerz
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 04/10/2005 08:49
czemu by nie? A moze zalozyc nowy temat z takim spisem. Co wy na to?smiley
1228709 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: bractwa rycerskie nr 1
^Czarny Rycerz
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 04/10/2005 08:50
Albo jesli nie spis to chociaz jakies strony lepszych Bractw
1228709 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36881071 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska