www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 26 2024 11:20:01
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | REKONSTRUKCJA HISTORYCZNA | Bractwa rycerskie
Autor UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Loki demortie
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/09/2010 14:05
Witam. Chciałbym Was ostrzec przed bractwem, które swoje treningi odbywa na agrykoli w Warszawie. W jego skład wchodzą wyrzutki z innych bractw: Jorik z Ligi Baronów i Wilczej Sfory, Eryk Krwawy także z Wilczej Sfory, Ania Jarlowa z Ligi Baronów oraz kilka innych, nieznanych mi osób. Wiedzcie, że pod przykrywką bractwa, to prężnie działająca grupa o poglądach skinhedowskich. Nieraz spotkałem ich w pubie metalcave, gdy rozmawiali na tematy socjalistyczne!!!!! Dwóch członków tego "Bractwa" dumnie obnosi się z symbolami nazistowskimi. Oprócz tego ich treningi to głównie picie alkoholu i rozmowy na temat równości narodowej. Sam przez jakiś czas miałem bokazję być w ich grupie, ale na szczęście uciekłem.

Teraz nieco o historyczności tej grupysmiley Są w niej walczące kobiety Wikingowie!!!! Niezłe co? pierwsze słyszę aby kobiety walczyły bronią ostrą. A może się mylę???

ok.kończę wywody...a Wy drodzy bracia rycerze zastanówcie się dobrze, jeśli ktoś zaproponuje wam wstąpienie do DRUŻYNY WOJÓW THORA I PERUNA.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
rycek_askan
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/09/2010 14:25
nie mow ze eryk skonczyl z ligą


Pierwsze polskie stowarzyszenie turniejowe "Liga Baronów".

Podążajcie za mną, kiedy atakuję
Zabijcie, jeśli się wycofam
Pomścijcie gdy zginę...
19824088 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Loki demortie
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/09/2010 14:27
no swoje żekomo bractwo ma!!!!! i się tym szczyci i obnosi jak nadęty paw.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
rycek_askan
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/09/2010 15:25
no to będzie miał pogadankę niezłą...


Pierwsze polskie stowarzyszenie turniejowe "Liga Baronów".

Podążajcie za mną, kiedy atakuję
Zabijcie, jeśli się wycofam
Pomścijcie gdy zginę...
19824088 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Loki demortie
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/09/2010 16:17
z kim będzie miał pogadankę?i skąd znasz eryka jeśli można wiedzieć?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Matrona
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/09/2010 21:17
Co chcesz od walczących kobiet Wikingów??? Jak myślisz, kto między innymi uczył dzieci walczyć, gdy ojcowie wypływali w morze? smiley


"Jeśli język potrafiłby ciąć z jakiegoś powodu, tak jak potrafi to robić miecz, martwych byłaby nieskończona ilość."
Filippo Vadi
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Wierny Piotr
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 05/09/2010 22:14
Odyn ich uczył a właściwie rodzili się z umiejętnościami


Cóż ... patole są wszędzie smiley
Zawsze niestety istniały i będą istnieć takie psedo-bractewka których sens istnienia nie jest chyba nikomu znany.


Zapraszam na naszą stronę WWW.ROUTIERS.PL

Mój kram znajdziesz na:

http://www.freha.pl/index.php?showtopic=22138&hl=
3351524 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Loki demortie
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 08:40
Wierny Piotrze, zgodzę się z toba, ale czemu takie bractwa maja szkodzic calemu ogolowi rycerskiemu?czy ktos nie moze zrobic z tym porzadku?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 09:24
rycek_askan napisał/a:
nie mow ze eryk skonczyl z ligą

Już dawno temu. W sumie to liga skończyła z nim, głównie dzięki jego kobiecie.


Primus Pilus Legio I Adiutrix
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Loki demortie
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 10:44
No niestety w pseudo bractwie Eryka to właśnie ona rozdaje wszystkie karty, i wszystkimi rzadzi. Teodorze, z twojej wypowiedzi wypływa ogromna wiedza na temat eryka.napisz co jeszcze o nich wiesz....przecież jak pojawią się na jakimkolwiek turnieju, mogą tam werbować nowych członków...czy nie można zakazać im wstępu na jakiekolwiek imprezy?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 11:02
Udział w imprezach zależy od organizatorów.
Przez dłuższy czas pozwalałem Erykowi ćwiczyć na sali razem z naszą grupą, ale to było lata temu (z 5 lat temu?). Wynikało to z różnych względów, których nie chcę przytaczać. Taka przysługa. Nie wtrącam się do historyczności. Jak ktoś chce być Wieśminem czy innym fantastycznym ludkiem to jego sprawa. A co do Ani, to chyba jest ona główną przyczyną, przez którą opionia o Eryku i jego "grupie" jest taka a nie inna. Pomijam tu aspekt historyczności.


Primus Pilus Legio I Adiutrix
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Wierny Piotr
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 11:06
Generalnie każdy ma prawo bawić się jak uważa, no o ile nie łamie prawa (promowanie systemów totalitarnych jak i ich symboli zarówno za naszej zachodniej jak i wschodniej granicy jest ścigane prawem). Szkodzić nie szkodzą za bardzo bo niby jak mają szkodzić. Zazwyczaj grupy/bractwa tego pokroju nie jeżdżą nigdzie a jak jeżdżą to po pcimiach dolnych tam gdzie ich wpuszczą. Można powiedzieć że działalność opiera się na ***usiowaniu teoretyków, chlaniu wyrobów winopochodnych i sesjach RPG.

Well jedyne co jest fenomenem to to, że ci akurat konkretni ludzie mają tyle niestety samozaparcia, że dalej trwają.
Pozdrawiam


Zapraszam na naszą stronę WWW.ROUTIERS.PL

Mój kram znajdziesz na:

http://www.freha.pl/index.php?showtopic=22138&hl=

Edytowane przez Wierny Piotr dnia 06/09/2010 11:48
3351524 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Olaf od Eryka
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 11:55
Widzę szanowny Loli zwany w grupie Eryka, a na codzień nazywany, w życiu prywatnym zwany, mieszkający, przesiadujący bardzo często, że rzuciłeś tu masę bezpodstawnych i wyssanych z palca oskarżeń wobec DRUŻYNY WOJÓW THORA I PERUNA. Pamiętaj, że sam byłeś członkiem tej grupy i teraz podkopujesz swoje gniazdko???? oj nieładnie. Mogę własną krwią podpisać się pod tym, że ŻADEN z członków grupy nie obnosi się z symbolami, tekstami, ani też poglądami nazistowskimi. Nie wiem czemu ma służyć taka prowokacja ze strony?
zazdrości, że braliśmy udział w koncercie promującym płytę znanego zespołu, że bierzemy udział w festiwalach miejskich? że nie pobieramy kasy za treningi itp?
a może zemsta z nieznanych powodów? wiedz że to TY cały czas od dłuższego czasu rozpowiadasz o Eryku i bractwie niestworzone historie.
Piotrze Wielki, czy pcimiem dolnym nazywasz imprezę organizowaną przez Jomsborgów?
z poważaniem
OLAF CZARNY

Edytowane przez ^Czarny Rycerz dnia 07/09/2010 22:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 12:01
A kiedy byliście u Jomsów? Jeżdżę co roku i Was nie pamietamz ostatnich lat.


Primus Pilus Legio I Adiutrix
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Wierny Piotr
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 12:07
A cóż żeś się obruszył tak Olafie to jest tylko przykład.smiley
Wybacz z imprezami wczesnymi nie mam już do czynienia od jakiś ładnych paru lat. Nie wiem jaki obecnie mają poziom polskie Jomsy nie mniej nigdy nie mieli jakiegoś "uber" poziomu ani oni ani ich imprezy (jest to tylko moje subiektywne zdanie).

Ps. Olafie radziłbym szybciutko zedytować swój pościk i usunąć dane osobowe.
Pozdrawiam



Zapraszam na naszą stronę WWW.ROUTIERS.PL

Mój kram znajdziesz na:

http://www.freha.pl/index.php?showtopic=22138&hl=
3351524 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Olaf od Eryka
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 12:21
Piotrze do Ciebie nic nie mam, u Jomsów będziemy w tym roku. zaprosili nas. Danych nie usunę, bo ten człowiek to łgarz, oszust i najpodlejszy typ gnidy jaka po ziemi chodziła. niech całe rycerskie forum wie pod jakimi nickami występuje na innych forach, żeby uważać na jego bajeczki. ten człowiek otwarcie groził zarówno bractwu jak i poszczególnym członkom, a na imprezach pojawia się z naostrzonym mieczem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Wierny Piotr
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 12:29
Ja też nic nie mam jak napisałem każdy ma prawo bawić się tak jak lubi ...
Cieszę się, że zostaliście zaproszeni smiley zawsze to jakiś progres.
To czy zostawisz dane to też twoja sprawa ... ja się nie mieszam w waszą prywatna wojenkę. Jeśli się nie boisz ew. zgłoszeń na policje i pozwów cywilnych.
Piszcie więcej tak nudno ostatnio na forum smiley
Pozdrawiam


Zapraszam na naszą stronę WWW.ROUTIERS.PL

Mój kram znajdziesz na:

http://www.freha.pl/index.php?showtopic=22138&hl=

Edytowane przez Wierny Piotr dnia 06/09/2010 12:30
3351524 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Olaf od Eryka
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 06/09/2010 13:06
Ze względu, że padło tu wiele oszczerstw na temat Naszej grupy, proszę szanownych adminów o zamknięcie tematu i nie pozwolenie na dalsze w nim pisanie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
Monika B
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 07/09/2010 18:10
Teodor napisał/a:
A kiedy byliście u Jomsów? Jeżdżę co roku i Was nie pamietamz ostatnich lat.
Trzeba frehę czytać smiley, tam "Jomsi" podali listę uczetnikow imprezy i jest tam również wspomniana drużyna. Teodorze, za każdym razem gdy ktoś z tej grupy pisze na forum, od razu widzę Twój złośliwy komentarz. Czyżby jakaś mania prześladowcza? Co oni Ci zrobili?
Loki demortie napisał/a:
Oprócz tego ich treningi to głównie picie alkoholu i rozmowy na temat równości narodowej.
Oj zdziwiłbyś się ilu ludzi w RR ma podobne poglądy, jest antysemitami czy podważa np istnienie komór gazowych. Nie wiem, co się dzieje, ale jakoś historyczne klimaty przyciągają ludzi, o poglądach, nazwijmy to "skrajnie prawicywch", ja znam przynajmniej kilku i jest mi przykro, bo chodzimy na te same treningi i są to dobrze wychowani ludzie, niektórzy posiadają rodziny, tyko poglądy mają straszne. Brak wyobrażni, luki w edukacji czy wybiórcze traktownie historii? A może ignorancja?
Loki demortie napisał/a:
Teraz nieco o historyczności tej grupysmiley Są w niej walczące kobiety Wikingowie!!!! Niezłe co? pierwsze słyszę aby kobiety walczyły bronią ostrą. A może się mylę???.

No, no walczą bronią ostrą? I jeszcze się nie pozabijały?
Jak widzę, ilu panow trenuje w moim mieście systematycznie historyczną bronią, scyzoryk mi się w kieszeni otwiera. Pewnie sam należysz do tych regularnie trenujacych , z długim stażem, i uważasz, że masz prawo się wypowiadać, czy do takiego treningu historyczną bronią mamy prawo my, kobiety .
Dodam historyczną tępą bronią, sama czasem wożę ostrą broń na szermiercze imprezy, ale w ścisle określonym celu, do test cutów.

PS "Dziewczyny" przestańcie plotkować, bo robi się słabo.


Kiepski szermierz naraża się na ciężkie rany. MM

Edytowane przez Monika B dnia 07/09/2010 18:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: UWAGA NA TO PSEUDO BRACTWO !!!!!
^Czarny Rycerz
Administrator

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 07/09/2010 22:41
No już, miło było ale to nie czas ani miejsce na takie rozmowy. Kolega Olaf powinien się zastanowić nastepnym razem, bo za coś takiego będzie ban z miejsca. Poza tym śmieszne jest najpierw jawne łamanie regulaminu i pisanie czegoś o kimś żeby nastepnie napisać "proszę o zamknięcie bo mnie obrażają".
Cóż, resztę Monika B chyba podsumowała. Następnym razem proszę darować sobie żałosne dyskusje i osobiste wycieczki.
pozdrawiam i zamykam.



Fortuna sprzyja odważnym...
1228709 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36950783 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska